K2F1

Szkolenia

Dla kogo

Uważam, że życie to ciągły rozwój. I absolutnie nie mam na myśli ślepego wyścigu szczurów, by być lepszym od innych, by mieć więcej od innych. Mówię o rozwoju, który urozmaica nasze życie, sprawia, że nie stoimy w miejscu, że otwieramy się na nowe. Rozwój, który pozwala nam iść wybraną przez siebie drogą, realizować wszystkie zamierzone cele, spełniać marzenia. Rozwój, dzięki któremu osiągamy większą satysfakcję z życia, zarówno prywatnego, jak i zawodowego.

Uwielbiam uczyć innych, ale nie ze stanowiska wszechwiedzącego eksperta, który przekazuje suchą wiedzę i na tym kończy się jego rola. Lubię być partnerem i wsparciem w procesie uczenia. Lubię wskazywać co możesz zrobić, by być jeszcze lepszym w tym co robisz. Lubię motywować i uświadamiać, dlaczego warto poświęcić czas, na poszerzenie wiedzy i kompetencji. Lubię pokazywać metody, dzięki którym przyswajanie wiedzy staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Lubię pokazywać jak w praktyce możesz wykorzystać zdobytą wiedzę i zrobić z niej użytek.

Czego możemy Cię nauczyć

Specjalizujemy się w szkoleniach z kompetencji miękkich, takich jak:

SPRZEDAŻ, w tym między innymi

– techniki sprzedaży

– techniki negocjacji

– prezentacje handlowe

– tworzenie i zarządzanie sklepem internetowym

– profesjonalna obsługa klienta

MARKETING, w tym między innymi

– tworzenie i realizacja strategii marketingowej

– reklama

– tworzenie i zarządzenie stroną internetową praz profilami w social media

ZARZĄDZANIE, w tym między innymi

– zarządzanie zespołem

– metody coachingowe w zarządzaniu zespołem

– rekrutacja i selekcja pracowników

ROZWÓJ OSOBISTY, w tym między innymi

– komunikacja interpersonalna

–  inteligencja emocjonalna

– zarządzanie sobą w czasie

– personal branding

– asertywność

– wystąpienia publiczne

– pierwsze kroki i rozwijanie swojego biznesu

Co ważne, wiedzę i umiejętności w tych tematach zdobywałam nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce, w swojej wieloletniej pracy zawodowej.

Prowadzone szkolenia mogą mieć formę otwartą lub zamkniętą. Każde szkolenie jest zaprojektowane i dostosowane do poziomu i potrzeb grupy. Projektuję szkolenia zgodnie z zasadą – niezbędne minimum teorii, maksymalnie dużo praktyki.

Jeżeli potrzebujesz wiedzy i umiejętności w wyżej wymienionych obszarach, skontaktuj się ze mną, z pewnością będę mogła zaproponować indywidualną propozycję, dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.