K2F1

Zawodowo

Jestem trenerem, coachem, pedagogiem, doradcą zawodowym, przedsiębiorcą. Przez wiele lat pracowałam jako manager w działach marketingu i handlu. W swojej pracy zawodowej tworzyłam i realizowałam strategie marketingowe, projektowałam i realizowałam kampanie reklamowe. W kolejnych latach zajmowałam się sprzedażą B2C, B2B, współpracą z sieciami handlowymi. Współpracowałam z partnerami z prawie całej Europy, z Azji i Stanów Zjednoczonych. Zajmowałam się także wszystkimi aspektami związanymi z szeroko pojętym e-commerce. Dodatkowo prowadziłam rekrutacje i selekcje pracowników do swoich zespołów. Przez cały ten czas, bardzo lubiłam swoją pracę i zawsze podchodziłam do niej z pełnym zaangażowaniem. Czułam jednak, na początku podświadomie, a następnie z każdym dniem coraz bardziej świadomie, że największą satysfakcję daje mi praca z ludźmi. Wtedy to wytyczyłam sobie jasny cel, w którym kierunku chcę kontynuować swoją karierę. Stale poszerzałam swoją wiedzę na studiach podyplomowych, kursach, szkoleniach, co tak naprawdę robię do tej pory. Stały rozwój to jeden z moich najważniejszych celów, ale robię to z ogromną chęcią i sprawia mi to dużą przyjemność.

Po 13 latach zdobywania wiedzy i doświadczenia postanowiłam skoncentrować się już tylko i wyłącznie na pracy z ludźmi, ich kształceniu, pomocy w nabywaniu umiejętności i kompetencji,  wspieraniu w rozwoju. Jest to moja ogromna pasja, niezmiennie podchodzę do niej z dużym entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem. We wszystkim co robię dążę do perfekcji i wszystko co tworzę musi mieć najwyższą jakość.

 

Prywatnie

Jestem radosna, życzliwa, pozytywnie nastawiona do ludzi i świata. Uwielbiam rozmawiać, potrafię doskonale słuchać, z każdym jestem w stanie znaleźć wspólny język. Jestem mężatką i matką. Wspaniale udaje mi się łączyć życie zawodowe, życie rodzinne, znajdując przy tym również czas dla siebie, na swoje pasje i rozwój. Jestem osobą spełnioną i bardzo szczęśliwą. Wychodzę z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych, nie boję się marzyć i odważnie spełniam kolejne marzenia. Nie lubię stać w miejscu – dosłownie i w przenośni – kocham podróże i nowe wyzwania.